14 вересня 2019 року коледж брав участь у міському заході - фестиваль індустріальної культури «IndustrialFest»,

Детальніше...

Вітаємо Неміровського Дмитра з 3 місцем на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики!

Детальніше...

Студенти електромеханічного відділення приєдналися до «Параду вишиванок», яку організував 1 національний канал телебачення. Жителі Кривого Рогу пройшли від Георгіївської дзвіниці, по проспекту Миру до пам’ятника Козаку Рогу, де учасники на завершення ходи, заспівали Гімн України. В параді взяли участь понад 2,5 тисячі місщан.

Детальніше...

Все менше і менше з кожним роком стає ветеранів Другої світової війни. Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Ось чому День Перемоги був і залишається для нас не тільки великим святом, а й хорошим приводом сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь.

Детальніше...

Профспілковий комітет разом з учнями приймали участь у святковому параді. Проїзд раритетної техніки, легкоатлетичний пробіг, квіти та пісні, так відзначили День пам’яті та примирення, а також чергову, 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

25 квітня 2019 року була проведена виконком Покровської районної в місті ради районна військово-патріотична гра «СПАЛАХ»., де збірна команда нашого коледжу посіла ІІ місце.

Детальніше...

21 лютого 2019 року студенти гірничо-електромеханічного коледжу

Детальніше...

15.12.2018 року рада самоврядування електромеханічного відділення провела акцію «Добро»

Детальніше...

11.04.2019 року, комісія Гірничо-електромеханічних дисциплін

Детальніше...

Екскурсія до місто Київ жовтень 2018 рік

Детальніше...

17 квітня 2019року викладачі циклової комісії технологічних дисциплін Вовчанська О.А. і Онуфрієнко О.В. провели відкритий виховний захід у формі ділової гри “Засідання технічної ради з технічної підготовки виробництва” зі студентами IVкурсу спеціальності “Галузеве машинобудування” освітньої програми “Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”.

Детальніше...

У ЗВО «Криворізький будівельний коледж» 28 лютого 2019 року відбулася Міжрегіональна науково- творча очно-заочна конференція на тему: «Україна єдина –творчість молодих».

Детальніше...

29 березня 2019 року в Гірничо-електромеханічному коледжі ДВНЗ КНУ відбувся конкурспроектнихрішень"Методи зниження вартості продукції на підприємствах м. Кривий Ріг", в якомувзяли участь студентиАвтотранспортного, Індустріального,Гірничо-електромеханічного коледжів ДВНЗ КНУ та Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

Детальніше...

Участь у обласнiй радi студенського самоврядування

Детальніше...

Гірничо-електромеханічний коледж приєднався до міжнародного клубу Code Club UA за тематичним напрямком Scratch.
В роботі гуртка прийняли участь студенти першого курсу спеціальності «Комп’ютерні технології в машинобудуванні» групи КТМ – 18 1/9.

Детальніше...

У рамках відзначення 100-ліття початку Української революції 1917-1921 років, продовжується низка наукових заходів, започаткованих історичною громадою Північного регіону міста Кривого Рогу. До цієї дати 20 березня в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися треті історичні читання «На початку славного шляху» серед студентів І-ІІ рівнів акредитації Північного регіону.

Детальніше...

19 лютого 2019 року в Автотранспортному коледжі ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся конкурс-гра «Економічний брейн-ринг» серед студентів ВНЗ Північного регіону м. Кривий Ріг, де взяла участь команда студентів спеціальності 051 «Економіка» Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» . За результатами конкурсу команда отримала гран-прі з номінації «Надія української економіки».

Детальніше...

31 жовтня 2018 року студенти групи РПЗ-15 мали змогу познайомитися зі специфікою підготовки фахівців на факультеті інформаційних технологій Криворізького національного університету.

Детальніше...

26 березня 2019 року на базі Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури пройшов 2-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Дніпропетровської області у 2018-2019 н.р.

Детальніше...

13 лютого відбувся відбірковий тур олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки серед студентів нашого коледжу. В олімпіаді взяли участь студенти 1-3 курсів з різних спеціальностей. Позмагатися за право захищати честь коледжу у першому турі олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки, який пройде 28 лютого, вирішили 11 студентів.

Детальніше...

Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої. В. Гюго

Детальніше...

На Електротехнічному відділенні коледжу 11 жовтня відбулася хвилююча церемонія - Посвята першокурсників в студенти.

Детальніше...

31 жовтня 2018 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся «круглий стіл» викладачів економічних дисциплін Північного регіону м. Кривий Ріг на тему «Значимість вивчення економіки для майбутніх фахівців».

Детальніше...

18 жовтня 2018 року студенти гр. ЕП - 16 1/9 ГЕМК ДВНЗ "КНУ" Грідіна Аліна і Демиденко Анастасія

Детальніше...

Напередодні Дня Українського козацтва в коледжі відбулася зустріч

Детальніше...

Електротехнічне – найкраще!!!

Детальніше...

Посвята першокурсників у студенти механіко-економічного відділення!

Детальніше...

Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «Криворізький Національний Університет» запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Детальніше...

Вітаємо Цуканову Уляну з 3 місцем на олімпіаду з комп’ютерної графіки секція «Дизайн-проект»

Детальніше...