Адміністративна відповідальність за надсилання принизливих повідомлень у месенджери

Детальніше...

Святкування Дня Енергетика

Детальніше...

Профспілкова організація коледжу вітає Петрова Романа, студента ІІІ курса спеціальності « Гірничі та збагачувальні машини і обладнання » з перемогою на ХХ чемпіонаті України з карате

Детальніше...

17.04.2024 викладачами комісії телекомунікацій, апаратури зв’язку та оргтехніки (Арутюнова О.В. та Лобода Л.С.) було організовано та проведено майстер-клас для здобувачів освіти групи СОЗ 21 1/9 та РОЗ 21 1/9.

Детальніше...

Розглянемо питання з інформування молоді про правила трудових відносин, ризики і наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації, переваги офіційного працевлаштування.

Детальніше...

25 березня в нашому місті стартувала вже традиційна «Ярмарка професій», де представлені всі навчальні заклади Кривого Рогу. Відокремлений структурний підрозділ "Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету" також активно бере участь у цьому масштабному заході.

Детальніше...

Вітаємо Паровенко Ярославу, студентку групи МЕЕП-22 1/9, дипломантку ХVІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді «південно-східна Україна

Детальніше...

Працівники і студенти ВСП ГЕМФК КНУ долучилися до благодійної акції «Смілива гривня»!

Детальніше...

До Дня української мови та писемності на відділенні електричної інженерії та інфокомунікацій було проведено флешмоб «Говоріть зі мною українською».

Детальніше...

10.01.2022 р. здобувачі освіти гр. РОЗ 21 1/9 відвідали музей Бойової слави воїнам-інтернаціоналістам.і

Детальніше...

13-15 грудня у Кривому Розі на базі ПК «Північний» пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine» у Дніпропетровській області.

Детальніше...

7.12.2021р відбулося відкриття КЛУБУ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ «ДУЕТ»

Детальніше...

Виконком Покровської районної в місті ради організував районний фотоконкурс у рамках акції «16 днів проти насильства».

Детальніше...

В вересні наш коледж приєднався до акції: «Монетки дітям.»

Детальніше...

12.11.2021 р. На базі університету АрселорМіттал відбулася конференція-конкурс неформальних презентацій Pecha Kucha 20x20 «Подорожі».

Детальніше...

До дня козацтва долучилися выкладачі та здобувачі освіти нашого закладу

Детальніше...

В вересні місяці відбулася екскурсія на славетний острів козацької слави Хортиця

Детальніше...

17-18 вересня 2021 року був проведений День відкритих дверей.

Детальніше...

Global Money Week -  Гра «Мій перший бюджет» онлайн зустріч з учнями КЗШ№32

Детальніше...

Global Money Week - Майстер-клас «Кредитування: обери вигідний варіант»

Детальніше...

З метою підвищення інтересу студентів до виробничого навчання, трудової дисципліни, поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок, на базі навчально-виробничих майстерень, під час проведення навчальної зварювальної практики, у ВСП «ГЕФК КНУ» 18 березня 2021р. відбувся огляд- конкурс на звання «Кращий зварник».

Детальніше...

Вже стало доброю традицією, що Криворізький міський комітет профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України, голова профспілки Макаренко Анатолій Кирилович, щорічно нагороджує іменною стипендією кращих студентів коледжу.

Детальніше...

Сніг давно розтанув, заквітають перші квіти, пташки радісно щебечуть, а тепле сонячне проміння тепер зігріває не лише душу. Весна вступає у свої володіння… З приходом весни, 8 березня, всі жінки світу відзначають Міжнародний жіночій день

Детальніше...

12 лютого 2021 року Відкритий захід присвячений 32-й річниці Дню вшанування учасників бойових дій Україні

Детальніше...

21.12.2020 р. «Привітання до Дня святого Миколая»

Детальніше...

21.12.2020 р. була проведена олімпіада з «Електротехніки».

Детальніше...

14 жовтня українці святкують «День Українського козацтва». На Електромеханічному відділені викладач Фірсова Н.Л. в гр. ЕРГО-18 1/9 провела відкритий виховний захід «Українське козацтво».

Детальніше...

01.10.2020 р. Посв'ята в студенти першокурсників електромеханічного відділення, гр. АКІТ-20 1/9 Олексунь С.Ю., та гр. ЕРГО-20 1/9 Уца-Удовік І.А.

Детальніше...

У КРИВОРІЗЬКОМУ ГІРНИЧО-ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОМУ КОЛЕДЖУ ЗАПРОВАДЖЕНО КАРАНТИН ! РАДИМО ОЗНАЙОМИТИСЬ!

Детальніше...

13.02.2020 р. на електромеханічному відділенні було проведено тематичний захід «СЛАВА ГЕРОЯМ» (до дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів в Україні).

Детальніше...

3 березня на базі нашого Гірничо-електромеханічного коледжу КНУ була проведена регіональна олімпіада з «Інформатики та комп’ютерної техніки» серед студентів коледжів та технікумів Північного регіону м. Кривий Ріг.

Детальніше...

Екскурсія до Полтави25.10.2019 рік.

Детальніше...

12.12.2019р. На передодні Дня Енергетика був проведений тематичний вечір «Енергетика важлива галузь розвитку держави», де були  проведені  конкурс капітанів на звання «Кращі знавці електромеханічних дисциплін», БРЕЙН - РИНГ на командне звання «Кращий механік»,а також проведена КВЕСТ - гра з дисциплін циклу професійної підготовки.

Детальніше...

23.01.2020р На електромеханічному відділенні був проведений відкритий виховний захід «Від серця до серця».

Детальніше...

14 вересня 2019 року коледж брав участь у міському заході - фестиваль індустріальної культури «IndustrialFest»,

Детальніше...

Вітаємо Неміровського Дмитра з 3 місцем на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики!

Детальніше...

Студенти електромеханічного відділення приєдналися до «Параду вишиванок», яку організував 1 національний канал телебачення. Жителі Кривого Рогу пройшли від Георгіївської дзвіниці, по проспекту Миру до пам’ятника Козаку Рогу, де учасники на завершення ходи, заспівали Гімн України. В параді взяли участь понад 2,5 тисячі місщан.

Детальніше...

Все менше і менше з кожним роком стає ветеранів Другої світової війни. Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Ось чому День Перемоги був і залишається для нас не тільки великим святом, а й хорошим приводом сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь.

Детальніше...

Профспілковий комітет разом з учнями приймали участь у святковому параді. Проїзд раритетної техніки, легкоатлетичний пробіг, квіти та пісні, так відзначили День пам’яті та примирення, а також чергову, 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

25 квітня 2019 року була проведена виконком Покровської районної в місті ради районна військово-патріотична гра «СПАЛАХ»., де збірна команда нашого коледжу посіла ІІ місце.

Детальніше...

21 лютого 2019 року студенти гірничо-електромеханічного коледжу

Детальніше...

15.12.2018 року рада самоврядування електромеханічного відділення провела акцію «Добро»

Детальніше...

11.04.2019 року, комісія Гірничо-електромеханічних дисциплін

Детальніше...

Екскурсія до місто Київ жовтень 2018 рік

Детальніше...

17 квітня 2019року викладачі циклової комісії технологічних дисциплін Вовчанська О.А. і Онуфрієнко О.В. провели відкритий виховний захід у формі ділової гри “Засідання технічної ради з технічної підготовки виробництва” зі студентами IVкурсу спеціальності “Галузеве машинобудування” освітньої програми “Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”.

Детальніше...

У ЗВО «Криворізький будівельний коледж» 28 лютого 2019 року відбулася Міжрегіональна науково- творча очно-заочна конференція на тему: «Україна єдина –творчість молодих».

Детальніше...

29 березня 2019 року в Гірничо-електромеханічному коледжі ДВНЗ КНУ відбувся конкурспроектнихрішень"Методи зниження вартості продукції на підприємствах м. Кривий Ріг", в якомувзяли участь студентиАвтотранспортного, Індустріального,Гірничо-електромеханічного коледжів ДВНЗ КНУ та Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

Детальніше...

Участь у обласнiй радi студенського самоврядування

Детальніше...

Гірничо-електромеханічний коледж приєднався до міжнародного клубу Code Club UA за тематичним напрямком Scratch.
В роботі гуртка прийняли участь студенти першого курсу спеціальності «Комп’ютерні технології в машинобудуванні» групи КТМ – 18 1/9.

Детальніше...

У рамках відзначення 100-ліття початку Української революції 1917-1921 років, продовжується низка наукових заходів, започаткованих історичною громадою Північного регіону міста Кривого Рогу. До цієї дати 20 березня в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися треті історичні читання «На початку славного шляху» серед студентів І-ІІ рівнів акредитації Північного регіону.

Детальніше...

19 лютого 2019 року в Автотранспортному коледжі ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся конкурс-гра «Економічний брейн-ринг» серед студентів ВНЗ Північного регіону м. Кривий Ріг, де взяла участь команда студентів спеціальності 051 «Економіка» Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» . За результатами конкурсу команда отримала гран-прі з номінації «Надія української економіки».

Детальніше...

31 жовтня 2018 року студенти групи РПЗ-15 мали змогу познайомитися зі специфікою підготовки фахівців на факультеті інформаційних технологій Криворізького національного університету.

Детальніше...

26 березня 2019 року на базі Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури пройшов 2-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Дніпропетровської області у 2018-2019 н.р.

Детальніше...

13 лютого відбувся відбірковий тур олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки серед студентів нашого коледжу. В олімпіаді взяли участь студенти 1-3 курсів з різних спеціальностей. Позмагатися за право захищати честь коледжу у першому турі олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки, який пройде 28 лютого, вирішили 11 студентів.

Детальніше...

Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої. В. Гюго

Детальніше...

На Електротехнічному відділенні коледжу 11 жовтня відбулася хвилююча церемонія - Посвята першокурсників в студенти.

Детальніше...

31 жовтня 2018 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся «круглий стіл» викладачів економічних дисциплін Північного регіону м. Кривий Ріг на тему «Значимість вивчення економіки для майбутніх фахівців».

Детальніше...

18 жовтня 2018 року студенти гр. ЕП - 16 1/9 ГЕМК ДВНЗ "КНУ" Грідіна Аліна і Демиденко Анастасія

Детальніше...

Напередодні Дня Українського козацтва в коледжі відбулася зустріч

Детальніше...

Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «Криворізький Національний Університет» запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Детальніше...

Електротехнічне – найкраще!!!

Детальніше...

Посвята першокурсників у студенти механіко-економічного відділення!

Детальніше...

Вітаємо Цуканову Уляну з 3 місцем на олімпіаду з комп’ютерної графіки секція «Дизайн-проект»

Детальніше...