З 14 до 20 березня 2016 року Україна вчетверте приєдналася до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якого відбулися заходи для студентів Гірничо-електромеханічного коледжу з метою підвищення фінансової грамотності студентів, стимулювання обачної та свідомої поведінки студентів при ведені особистих фінансів, формування інтересу до фінансових питань, популяризувати ідеї системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності у майбутньому.

Викладачами комісії економічних дисциплін були проведені заняття зі студентами на теми : «Особистий та сімейний бюджет» та «Особста фінансова безпека та кібер-безпека».

Головна мета проведених заходів - це пояснення важливості планування фінансового майбутнього. На заняттях була проведена роз’яснювальна робота, щодо грамотного планування доходів та видатків сімейного бюджету та заощадження власних коштів, а також правила безпечного поводження з грошима. Студентам було запропоновано скласти сімейні бюджети та обґрунтувати їх. Пройшло обговорення про безготівкові гроші та розрахунки ними, про переваги та недоліки користування безготівковими грошима.