20 жовтня 2016 року відбувся відкритий тематичний захід присвячений 50-й річниці випуску електромеханіків спеціальностей МНАС, СОЗ, ЕРГО та "Посвячення першокурсників у студенти"


Керівництво, педагогічний склад гірничо-електромеханічного коледжу, щиро привітали студентів-випускників, і студентів-першокурсників зі святом. Слово для привітання взяв випускник спеціальності ЕРГО, групи ГЕ-69 2/9, заступник директора з навчально-виробничої роботи Дубровський Віктор Вікторович.


Подумки перегорнули сторінки історії рідного коледжу. До вітального слова був запрошений Кравець Михайло Тимофійович

За взаєморозуміння і велику працездатність, любов до справи і відданість професії, висловили подяку співробітникам коледжу.

Особлива гордість коледжу – це його випускники, які завдяки високому рівню отриманих знань та практичних навичок, досягли значних успіхів.

Для слів привітання запросили Орєхова Володимира Володимировича - начальника лабораторії юстировки метрологічного центру Арселор Міттал Кривий Ріг.

Піснею «Тече вода» привітала усіх присутніх випускниця 2012 року гр. БЕЗ-07 1/9 Крамаренко Марина.

Особлива пошана ветеранам, що працювали в нашому навчальному закладі і своєю чесною кропіткою роботою заклали традиції, котрі ми зберігаємо й сьогодні.

До слів привітання була запрошена Малиновська Жанна Миколаївна – ветеран праці, викладач української мови та літератури.


Вшанували хвилиною мовчання, тих викладачів, яких вже немає з нами

Висловили велику пошану ветеранам, що продовжують працювати. Привітали їх оплесками.

Зустріч пройшла у дружній та теплій обстановці.

Шановні випускники, ветерани щиро дякуємо що знайшли час і завітали до рідної альма-матері.

Ми завжди раді вас бачити.