Згідно положення Центрального Комітету профспілки металургів та гірників України з 23.09.2016 по 25.09.2016 р. у м. Запоріжжі проходила спартакіада серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Гірничо-металургійної галузі України по шести видам спорту: волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, легка атлетика.

Багато зусиль у підготовці команд до спартакіади доклали викладачі фізичного виховання: Довженко С.І., Дуць П.С., Івченко О.В., Пухир М.В., Кесіль І.О., і завдяки цьому наш колектив посів друге місце серед спортивних команд навчальних закладів України.

За високі результати наші спортсмени були нагороджені Криворізьким міським комітетом профспілки металургів і гірників (голова профспілки Макаренко Анатолій Кирилович) екскурсією до міста Дніпра в аерокосмічний центр Південного машинобудівного заводу.

Обласне місто зустріло нас теплою сонячною погодою та гарним настроєм. Екскурсія в національний центр аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова Південного машинобудівного заводу була дуже цікавою.

Центр аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова, продовжуючи естафету освоєння космосу, натхненно працює в сфері виховання, оновлення й мотивації молодого покоління вчених.

У залах навчально-виставочного комплексу ми побачили:

  • галерею портретів відомих людей, що стояли у джерел освоєння космосу, та провідних спеціалістів ДКБ «Південне», ВО «ПМЗ» та ін.;
  • зразки космічних апаратів у натуральну величину від найперших до унікальних багатофункціональних, призначених для моніторингу Землі;
  • космічні й бойові ракетоносії та їх макети;
  • фрагменти і деталі виробів ракетно-космічної техніки.

Далі ми ознайомились з історією обласного центру – Дніпра, відвідали монастирський острів, і завершили насичений екскурсійний день на набережній славетного могучого широкого Дніпра.

З бадьорим настроєм ми повернулись до рідного міста - Кривий Ріг.

Голова профспілки Л.Г. Зайченко